Blogowanie w biznesie; Jeremy Wright

8.10.2007 
Kategoria: WAiP, Wright Jeremy, #en, wywiad, książka, internet, autor


IDGRomania @ YouTube :: I część wywiadu

Księgarnia …

… Allegro.pl

:: Książka: Blogowanie w biznesie; Jeremy Wright; Wyd. WAiP (IV.2007)
:: Wideo: wywiad Jeremiego Wrighta o blogowaniu w biznesie (Rumunia, VI.2007).

Autor książki, Jeremy Wright, znany konsultant specjalizujący się w dziedzinie blogów, prezentuje na licznych przykładach, dlaczego firmy o różnym profilu działalności decydują się na prowadzenie blogów, pokazuje jak to robią oraz radzi, jak efektywnie budować relacje z klientem.


IDGRomania @ YouTube :: II część wywiadu

Księgarnia …

… Allegro.pl

Opisuje również, w jaki sposób opinie klientów mogą wpłynąć na strategie marketingowe, innowacyjność i zmiany organizacyjne, które odmienią twoje przedsiębiorstwo.

W książce są też podane przykłady znanych na świecie firm, które korzystają z możliwości, jakie dają blogi - są wśród nich Microsoft, Sun Microsystems, Google, Disney czy General Motors. Autor udziela wskazówek, jak osiągnąć podobne rezultaty.

Miliony użytkowników internetu na całym świecie piszą w swoich blogach o firmach i ich produktach, dyskutują o bieżących trendach, jak i na wiele innych tematów. Nie można tego fenomenu lekceważyć. Niniejsza książka pokazuje, jak dzięki blogom, przy niskim nakładzie kosztów, można uzyskać informacje o klientach i rynku oraz wykorzystać je przy podejmowania decyzji.

Dzięki tej książce dowiesz się:

.

Książka “Blogowanie w biznesie” pokazuje, na wziętych z życia przykładach, jak dzięki blogom można:

  • zwiększyć świadomość marki

  • utrzymać dobre relacje z klientami
  • dowiedzieć się, co tak naprawdę klienci myślą o twojej firmie i jej produktach
  • zmienić sposób funkcjonowania firmy
  • usprawnić system zarządzania produktami
  • wpłynąć na wyniki przedsiębiorstwa

Świat biznesu przechodzi głębokie zmiany, które nakazują na nowo zdefiniować pojęcia marketingu, public relations czy komunikacji z klientami. Jeśli nie podążysz za tą zmianą, to z pewnością zrobi to konkurencja a twoja firma będzie skazana na porażkę. Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, musisz pamiętać, że zarówno dzisiaj, jak i w przyszłości, prowadzenie bloga będzie nieodzowne, jeśli chcesz osiągnąć sukces.

“Mam tylko jedną radę: przeczytaj tę książkę i przemyśl zawarte w niej idee tak, jakby istnienie twojej firmy zależało od tego. Ponieważ rzeczywiście tak jest”.

Dave Taylor, wydawca,The Intuitive Life Business Blog

Linki:
:: Jeremy Wright - oficjalny blog autora
:: Blog Marketing - by Jeremy Wright
:: Wydawnictwo WAiP

Komentarze

Dodaj komentarz: