Zasłyszane w kiciu i gdzie indziej; Jeffrey Archer

23.10.2007 
Kategoria: #en, Archer Jeffrey, wywiad, książka, Prószyński i S-ka, autor


LegalTV @ YouTube

Księgarnia …

… Allegro.pl

:: Książka: Zasłyszane w kiciu i gdzie indziej (Cat O’Nine Tales And Other Stories); Jeffrey Archer; Wyd. Prószyński i S-ka (16.X.2007)
:: Wideo: Jeffrey Archer opowiada o swoim pobycie w więzieniu i ludziach, których tam spotkał.

Dla miłośników błyskotliwych opowiadań z dreszczykiem, przekomicznych rysunków oraz … kotów.

„Zasłyszane w kiciu i gdzie indziej” to piąty zbiór opowiadań Jeffreya Archera, wzbogacony o ilustracje popularnego rysownika Ronalda Searle’a. Dziewięć spośród dwunastu prezentowanych w nim historii Archer usłyszał w więzieniu, do którego trafił na dwa lata za składanie fałszywych zeznań. Inspiracją do napisania pozostałych trzech były historie, które wpadły Archerowi w ucho już po wyjściu na wolność: „Grecka tragedia” - w Atenach, „Mądrość Salomona” – w Londynie i „Piękno jest w oku patrzącego” – w Rzymie. Każda z tych opowieści – choć ubarwiona przez autora – oparta jest na prawdziwym zdarzeniu. We wszystkich splatają się dowcipne, błyskotliwe, czasem smutne wątki. We wszystkich występują szalone, groźne, ale i wzruszające postaci, które odnaleźć można także na zabawnych rysunkach kotów.

Jeffrey Archer

Jeffrey Archer jest tym wyjątkowym autorem, którego powieści, opowiadania i dzienniki trafiają na szczyty światowych list bestsellerów. Tak było z książkami: „Co do grosza”, „Kane i Abel”, „Córka marnotrawna”, „Stan czwarty”, „Synowie fortuny” oraz „Tajemnica autoportretu”. Mistrzostwo fabuły, doskonała konstrukcja, elegancja stylu, nieoczekiwane zwroty akcji – wszystko to sprawia, że książki Archera czyta się z zapartym tchem.

Linki:
:: www.JeffreyArcher.co.uk
:: www.JeffreyArchers.blogspot.com
:: Jeffrey Archer (Wikipedia)
:: Wydawnictwo Prószyński i S-ka

Komentarze

Dodaj komentarz: