Taniec Wampirów; Natalia Maria Wojciechowska

15.06.2007 
Kategoria: spotkanie, Green Gallery, Wojciechowska Natalia M., książka, autor

Ksiegarnia.pl

“Taniec Wampirów”; Natalia Maria Wojciechowska; Wydawnictwo Green Gallery

Reportaż filmowy z promocji albumu o tworzeniu musical’u pt. ‘Taniec Wampirow’ Romana Polanskiego. Informacja o filmie: autorka - Natalia Wojciechowska, rezyseria - Piotr Kulisiewicz, produkcja - Parapet Pictures. Na Video Google od 23 grudnia 2005 r.

7 listopada 2005 roku o godzinie 17 w Traffic-Club przy ulicy Brackiej w Warszawie odbyła się promocja wydanego przez Green Publishers wydawnictwo Green Gallery albumu. Tego samego dnia o godzinie 19 w warszawskim Klubie Maska otwarto wystawę fotograficzną Jerzego i Jerzego juniora Łapińskich, których zdjęcia znalazły się w tym autorskim albumie.

Film jest relacją z publicznej prezentacji książki pt. ‘O tym, jak powstawał Taniec Wampirów Romana Polańskiego’. Album jest relacją z procesu powstawania spektaklu. Dokumentuje wysiłek artystów oraz pracę realizatorów, twórców, techników, krawców itd., itd. Książka jest zilustrowana ponad setką kolorowych i czarno-białych fotografii oddającą atmosferę towarzyszącą artystom i twórcom spektaklu przez ponad dwa miesiące pracy nad nim. W książce zawarte są krótkie opisy, fragmenty libretta, biografie artystów oraz twórców i jako absolutny smakołyk - wywiad z Romanem Polańskim oraz twórcą oryginalnego libretta Michalem Kunze.

Autorem albumu jest Natalia Maria Wojciechowska a fotografie wykonali Jerzy i Jerzy jr Łapińscy. W naszym reportażu będziecie Państwo mogli usłyszeć spiewających bohaterów spektaklu oraz usłyszeć od autorów albumu jak podglądali twórców przedstawienia.

Źródło:
:: Parapet Pictures
:: Krawat.pl/tv

Komentarze

Dodaj komentarz: