Estetyka ekspresjonizmu w muzyce XX wieku; Tomasz Baranowski

5.11.2007 
Kategoria: Elan, Baranowski Tomasz, konkursy, recenzja, książka


ksiazkiTV @ YouTube

Księgarnia …

… Allegro.pl

:: Książka: Estetyka ekspresjonizmu w muzyce XX wieku; Tomasz Baranowski; Wyd. Elan.
:: Wideo: Konkurs im. J. Długosza, Nominacja 2007 - prezentacja książki.

Tomasz Baranowski - jest absolwentem Filii Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Białymstoku (w klasie fortepianu prof. Juliusza Borzyma) oraz Instytutu Muzykologii UW. Studia muzyczne ukończył w roku 1989, muzykologiczne w 1990. Doktoryzował się w 2001 roku na Wydziale Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego, pod kierunkiem prof. dr hab. Zofii Helman. więcej…

Książka nominowana do Nagrody 2007 w Konkursie im. Jana Długosza

Konkurs im. J. Długosza to niezależna impreza kulturalna organizowana corocznie w Krakowie. Zaangażowanie środowiska naukowego oraz towarzyszenie Targom Książki zapewnia jej coraz większe zainteresowanie ze strony branży księgarskiej i wydawniczej. Impreza została wpisana jako istotne wydarzenie kulturalne w kalendarz imprez krakowskich. Zainteresowanie mediów, a zwłaszcza czasopism branżowych oraz dzienników o zasięgu ogólnopolskim pomaga w propagowaniu kultury, w nieszablonowy sposób łącząc ją z działalnością komercyjną.

Ta krakowska inicjatywa to wkład w promocje książki poważnej i wartościowej, docenianej przez krakowskie środowiska naukowe, promowanej statuetką dłuta prof. Chromego. Konkurs im. J. Długosza to szansa dla dzieł z zakresu szeroko rozumianej humanistyki napisanych przez polskiego autora.

Linki:
:: Konkurs im. Jana Długosza
:: Wydawnictwo Elan

Komentarze

Dodaj komentarz: