Sekret; Rhonda Byrne

9.11.2007 
Kategoria: Nowa Proza, Byrne Rhonda, film, #en, książka


aSecretAgent @ YouTube

Księgarnia …

… Allegro.pl

:: Książka: Sekret; Rhonda Byrne; Wyd. Nowa Proza (12.XI.2007)
:: Wideo: pierwsze 20 minut filmu Sekret.

Fragmenty Wielkiego Sekretu odnajdywano na przestrzeni dziejów w przekazach ustnych, w literaturze, w religiach i systemach filozoficznych. Po raz pierwszy wszystkie jego elementy zostały zebrane w tej niewiarygodnej książce, której lektura może mieć fundamentalne znacznie dla wszystkich jej czytelników.

Dowiesz się z niej, jak wykorzystywać Sekret w każdym aspekcie swojego życia – gdy chodzi o pieniądze, zdrowie, związki uczuciowe, szczęście, czy jakikolwiek przejaw komunikacji ze światem. Zaczniesz pojmować ukrytą, niewykorzystaną siłę, którą masz w sobie, a jej ujawnienie wypełni radością każdy dzień twojego istnienia.

The Secret to You

Sekret zawiera mądrość współczesnych nauczycieli – mężczyzn i kobiet, którzy posługiwali się nim i posługują nadal, by osiągnąć zdrowie, bogactwo i szczęście. Stosując wiedzę Sekretu, ujawniają niezwykłe historie zwycięstwa nad chorobą, zdobycia ogromnego bogactwa, pokonania przeszkód i osiągnięcia tego, co wielu uznałoby za niemożliwe.
Masz w swych dłoniach Wielki Sekret…

Był przekazywany przez wieki, pożądany, skrywany, gubiony, kradziony i kupowany za ogromne sumy pieniędzy. Ów prastary Sekret rozumieli najwięksi ludzie w historii: Platon, Galileusz, Beethoven, Edison, Carnegie, Einstein – wraz z wynalazcami, teologami, naukowcami i wielkimi myślicielami. Teraz Sekret jest ujawniany światu.

„Poznając Sekret, dowiesz się, jak mieć wszystko, czego pragniesz i być, kim pragniesz. Dowiesz się, kim naprawdę jesteś. Poznasz prawdziwą wielkość, jaka czeka Cię w życiu” – napisano we wstępie do książki.

Rhonda Byrne, jak każdy z nas, odbyła własną podróż odkrywczą. W jej trakcie zebrała wspaniały zespół pisarzy, duchownych, nauczycieli, filmowców, projektantów i publicystów, by ujawnić światu Sekret i dzięki swej wizji przynieść radość milionom.

Są wśród nich John Assaraf, Michael Bernard Beckwith, Lee Brower, Jack Canfield, dr John F. Demartini, Marie Diamond, Mike Dooley, Bob Doyle, Hale Dwoskin, Morris Goldman, dr John Gray, dr John Hagelin, Bill Harris, dr Ben Johnson, Loral Langemeier, Lisa Nicholas, Bob Proctor, James Arthur Ray, David Schirmer, Marci Schimoff, dr Joe Vitale, dr Denis Waitley, Neale Donald Walsch i Fred Alan Wolf.

Linki:
:: TheSecret.TV - oficjalna strona
:: Wydawnictwo Nowa Proza

Komentarze

Komentarze (4) do Sekret; Rhonda Byrne

 1. tomasz :: 11.11.2007 , 05:49

  Jeśli chcecie dowiedzieć się jak poprawić swoje życie, uczynić je lepszym, łatwiejszym, pełnym sukcesów to koniecznie powinniście tą książkę przeczytać. Jest niesamowita.

 2. nawrot jerzy :: 16.12.2008 , 12:33

  fenomenalna książka ,fantastyczni ludzie czytam istosuję codzienni awłaściewie całodobowo wielkie dzieki mówcom, autorce od 20 lat zajmuję sie samo doskomaleniem jesto kolejny a moze otatni znak na mojej drodze do pełno radości obfitości finansowej ,wspaniałych przyjaciól i pęłni miłości dla rodziny iświata

 3. Barbara :: 05.02.2009 , 17:26

  Przeczytajcie ta ksiazke, polecam wszystkim. A potem zazywajcie wiedzy w niej zawartej jak mikstury i uwierzcie. I polecajacie najblizszym. To dziala!!!!!

 4. Elzbieta :: 05.02.2009 , 20:56

  obejrzalam film 4 razy to jest jak magnes ktory przyciaga teraz czytam ksiazke mozecie mi wierzyc to jest prawdziwe sprawdzilam sama cudowna rzecz jak w bajce.

Dodaj komentarz: