Dziecko w sieci; Bartosz Danowski, Alicja Krupińska

11.01.2008 
Kategoria: Krupińska Alicja, Danowski Bartosz, Septem, wywiad, książka, internet, autor


ksiazkiTV @ YouTube

Księgarnia…

…Aukcje

:: Książka: Dziecko w sieci; Bartosz Danowski, Alicja Krupińska; Wyd. Septem (10.2007)
:: Wideo: Bartosz Danowski, autor książki. Poniżej Alicja Krupińska, autorka książki.

To ważne, co Twoje dziecko robi w sieci. To, co ogląda, czyta, z kim rozmawia i ile czasu spędza w Internecie, ma duże znaczenie dla jego rozwoju, ale przede wszystkim dla jego bezpieczeństwa! Internet, który jest jedną z największych zdobyczy naszej cywilizacji, to cudowne okno na wielki świat — na jego jasne, ale i ciemne strony…


ksiazkiTV @ YouTube

Twoje dziecko w każdej chwili może zetknąć się z pedofilią, pornografią, sektami, przemocą, a także zostać przestępcą, nielegalnie ściągając pliki. Rodzice często bywają tego nieświadomi, chociaż na co dzień bacznie strzegą swoich pociech przed podobnymi zagrożeniami. Co gorsza, zazwyczaj są mniej biegli w obsłudze komputera i Internetu niż ich własne dzieci, co utrudnia zabezpieczenie dostępu do szkodliwych treści.

A Ty zastanawiałeś się nad tym, jak dyskretnie uchronić pociechę i jego wrażliwą psychikę przed złą stroną Internetu? Jak zapewnić mu bezpieczeństwo, nie rezygnując z dostępu do sieci? Ta książka powstała właśnie z myślą o Tobie i innych odpowiedzialnych rodzicach, często zagubionych w wirtualnym świecie, chcących kontrolować dziecko w sieci, nie krępując przy tym jego wolności.

Autorzy pomogą Ci:

Linki:
:: Projekt “Dziecko w sieci”
:: SaferInternet.pl
:: Dyzurnet.pl
:: Sieciaki.pl
:: Wydawnictwo Septem

Komentarze

Dodaj komentarz: