Geniusz; David Baldacci

15.01.2008 
Kategoria: PWR SA, Baldacci David, #en, zwiastun, wywiad, książka


2007MTA @ YouTube

Księgarnia…

…Aukcje

:: Książka: Geniusz; David Baldacci; Wydawnictwo PWR SA (21.01.2008).
:: Wideo: David Baldacci, autor książki. Poniżej zobacz zwiastun książki oraz wywiad z autorem…

Co łączy tajne laboratorium pod Waszyngtonem z pierwszym laureatem Złotego Medalu Królewskiego Towarzystwa Astronomicznego i słynną Enigmą – maszyną deszyfrującą, która odwróciła losy II wojny światowej?

Zwiastun książki (1)

dbaldacci @ YouTube

Zwiastun książki (2)

awbruna @ YouTube

Zaledwie trzy godziny jazdy od Waszyngtonu, po dwóch stronach pilnie strzeżonej rzeki mają swoje siedziby dwie instytucje. Jedna z nich to niezwykłe laboratorium, którego prace i sposób finansowania są otoczone tajemnicą. Drugą jest ściśle tajny obóz szkoleniowy CIA. Kiedy na terenie obozu w zagadkowych okolicznościach ginie jeden z uczonych zatrudnionych w laboratorium, zadanie rozwikłania zagadki spada na barki Seana Kinga, byłego agenta Secret Service. Sean wkracza w świat wybitnych matematyków, fizyków, bohaterów wojennych, szpiegów i agentów. Wszystkie tropy w sprawie zarówno tej, jak i innych zbrodni, zdają się prowadzić do wybitnie uzdolnionej autystycznej dziewczynki. Seanowi pomaga w śledztwie Michelle, jego dawna partnerka z Secret Service. Wspólnie muszą nie tylko wyjaśnić tajemnicę zagrażającą życiu niewinnych ludzi, ale również rozwiązać zagadkę sprzed stuleci…

David Baldacci, wywiad

@ YouTube

David Baldacci (ur. 1960 r) jest autorem trzynastu bestsellerowych powieści m.in. „Władza absolutna” (przeniesiona na ekran w 1997 przez Clinta Eastwooda w znakomitej obsadzie: Clint Eastwood, Gene Hackman, Ed Harris, Laura Linney) „Krytyczny moment”, „Dowód prawdy”, „Klub Wielbłądów”, które ukazały się w ponad 80 krajach, przetłumaczone zostały na 40 języków, a ich łączny nakład przekroczył 50 milionów egzemplarzy. Obok Johna Grishama należy do najbardziej popularnych twórców thrillerów prawniczych oraz powieści sensacyjnych i political-fiction. Każda jego powieść trafia na szczyt listy bestsellerów New York Timesa.

Linki:
:: David Baldacci - strona oficjalna
:: David Baldacci - Wikipedia
:: Wydawnictwo PWR SA

Komentarze

Dodaj komentarz: