Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW; Bartosz Danowski, Michał Makaruk

16.01.2008 
Kategoria: Danowski Bartosz, Makaruk Michał, wywiad, Helion, książka, internet, autor


ksiazkiTV @ YouTube

Księgarnia…

…Aukcje

:: Książka: Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi; Bartosz Danowski, Michał Makaruk; Wydawnictwo Helion (06.2007)
:: Wideo: Bartosz Danowski i Michał Makaruk, autorzy książki.

Praktyczny przewodnik po skutecznej promocji w internecie

Wyobraź sobie, że w trakcie surfowania po internecie znalazłeś ciekawą ofertę. Po pewnym czasie chcesz wrócić na stronę, na której znajduje się interesujący Cię produkt, ale nie pamiętasz jej adresu ani nazwy firmy. Wpisujesz w wyszukiwarce nazwę przedmiotu, ale zamiast szukanej witryny pojawiają się setki innych. Zniecierpliwiony kupujesz produkt u innego sprzedawcy. Nie chcesz, aby coś podobnego spotkało Twoich klientów? Zainteresuj się pozycjonowaniem stron, czyli technikami poprawiania pozycji witryny w wynikach wyświetlanych przez wyszukiwarki.

Dzięki książce “Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak to się robi” zrozumiesz, jak działają wyszukiwarki, jak wpływa to na kolejność wyświetlania odnośników do znalezionych materiałów, a przede wszystkim - jak użyć tej wiedzy do tworzenia stron, które będą zajmowały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Poznasz także techniki umożliwiające poprawę funkcjonalności witryny oraz dodatkowe sposoby jej promowania, dzięki czemu liczba osób odwiedzających strony Twojej firmy szybko wzrośnie, podobnie jak generowane przez nią zyski.

Linki:
:: Bartosz Danowski - strona autorska
:: Bartosz Danowski - blog
:: Bartosz Danowski - Wikipedia
:: Michał Makaruk - GoldenLine.pl

:: Wydawnictwo Helion

Komentarze

Dodaj komentarz: