Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia; Andrew Morton

17.01.2008 
Kategoria: Philip Wilson, Morton Andrew, wywiad, książka, autor


petulantrumble @ YouTube

Księgarnia…

…Aukcje

:: Książka: Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia; Andrew Morton; Wyd. Philip Wilson (16.01.2008).
:: Wideo: Andrew Morton, autor książki. Poniżej zobacz drugą część wywiadu


petulantrumble @ YouTube

16 stycznia 2008 - eksplozja emocji w Hollywood!

Pojawiła się książka Andrew “Tom Cruise. Nieautoryzowana biografia”. Autor obecnie się ukrywa, adwokaci Toma Cruise’a robią wszystko, co w ich mocy, żeby wstrzymać publikację książki. Andrew Morton jest najsłynniejszym biografem i autorytetem w dziedzinie współczesnych sław, autorem najbardziej skandalicznych, ale prawdziwych biografii.

Treść książki do dnia premiery trzymana jest w głębokiej tajemnicy. Tylko nieliczne osoby wiedzą w tej chwili, co naprawdę jest w jej wnętrzu. Tymczasem prasa światowa i polska również prześciga się w domysłach na jej temat.

Tom Cruise jest postacią budzącą ogromne zainteresowanie i emocje. Charyzmatyczny aktor, który swą grą zaskakuje swoich kolegów po fachu i fascynuje widzów. Nic dziwnego, jest przecież najpotężniejszym człowiekiem w Hollywood.

Tom Cruise - wybitny aktor, bezwzględny biznesmen czy fanatyczny scjentolog?
Na czym polega jego wyjątkowa osobowość?
Co się kryje za jego zniewalającym uśmiechem?
Co naprawdę działo się w jego małżeństwach?
Dlaczego wciąż prześladują go plotki o jego życiu seksualnym?

Przeczytajcie koniecznie książkę Andrew Mortona “TOM CRUISE. Nieautoryzowana biografia.”

Polska premiera 16 stycznia jest jednocześnie premierą światową.

Andrew Morton jest jednym z najsłynniejszych biografów i wybitnych autorytetów w dziedzinie współczesnych sław. Wszystkie jego książki znalazły się na pierwszych miejscach światowych list bestsellerów. Jego sława biografa skandalisty, który demaskuje głęboko skrywane fakty, została przypieczętowana tytułami: Diana: prawdziwa historia, Monika Lewinsky: jej historia, Madonna itd.

Po opublikowaniu przełomowej biografii Diany, porównano Mortona do Boba Woodwarda, dziennikarza śledczego, który rozpętał aferę Watergate i doprowadził do zmiany prezydenta USA.

Andrew Morton zdobył wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę Autor Roku British Book Awards i Sensacja Roku London Press Club.

Mieszka w Londynie. Przez dwa ostatnie lata intensywnie podróżował po Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Europie w poszukiwaniu materiałów do tej biografii.

Linki:
:: Andrew Morton - Wikipedia
:: Tom Cruise - Wikipedia
:: Wydawnictwo Philip Wilson

Komentarze

Dodaj komentarz: