Boskie Oblicze; Paul Badde

22.03.2008 
Kategoria: Badde Paul, książka, Polwen


LukeR87 @ YouTube

Księgarnia…

…Allegro.pl

:: Książka: Boskie Oblicze. Całun z Manoppello; Paul Badde; Wyd. Polwen (2006).
:: Wideo: Ta sama Osoba - “jest to film, w którym chcę pokazać, a właściwie udowodnić, że twarz utrwalona na Chuście z Manoppello przedstawia tę samą osobę, co na Całunie Turyńskim” - Luke.

Paul Badde w książce pt.: „Boskie Oblicze. Całun z Manoppello” twierdzi, że odnalazł w Abruzji na włoskim wybrzeżu Adriatyku tajemnicze płótno – autoportret Jezusa Chrystusa. Jest to słynna Chusta Świętej Weroniki – jedna z najstarszych relikwii chrześcijaństwa. Tradycja i nauka zgodnie twierdzą, że ten wizerunek nie jest dziełem człowieka.

W swej pasjonującej książce Paul Badde, prowadząc nas do Rzymu i Jerozolimy, do tajnych skarbców Watykanu, tropi z detektywistyczną pasją wszystkie zachowane ślady, jakie wiążą się z liczącymi dwa tysiące lat dziejami Boskiego Oblicza z Manoppello, a badania naukowe potwierdzają całkowitą zgodność tego wizerunku z Całunem Turyńskim.

Opisując swoje poszukiwania zaginionej relikwii Badde stworzył kryminał w stylu Dana Browna, który czyta się jednym tchem. DER SPIEGEL

Wyniki prowadzonych przez Paula Badde poszukiwań przekraczają granice naszej wyobraźni. BILD

To najbardziej niezwykła książka, jaką kiedykolwiek przeczytałem. Mogę tylko zaprosić wszystkich, by wyruszyli w tę pasjonująca podróż w krainę cudów, niewyjaśnionych zjawisk i poszukiwań. Ludwig Waldmüller, RADIO WATYKAN

Linki:
:: VoltoSanto.it - strona oficjalna
:: VoltoSanto.com - strona nieoficjalna

:: Całun z Manoppello - Wikipedia
:: Manoppello - Kathpedia

:: Wydawnictwo Polwen

Komentarze

Dodaj komentarz: