Lista; Robert Whitlow

9.04.2008 
Kategoria: Whitlow Robert, Inny Świat, film, #en, książka, zwiastun, autor


ListMovie @ Myspace.com

Księgarnia…

…Allegro.pl

:: Książka: Lista (The List); Robert Whitlow; Wyd. Inny Świat (04.2008).
:: Wideo: zwiastun filmu The List. Poniżej: Robert Whitlow, autor książki…

„Gdzieś pomiędzy stylem Franka Perettiego a stylem Johna Grishama lokalizuje się styl prawnika-pisarza, Roberta Whitlowa” - CBA Frontline.

Lekki thriller prawniczy z wątkami chrześcijańskimi, który przyjemnie się czyta, a akcja szybko nabiera tempa i dramaturgii zmierzając w niezwykłym kierunku. Bestseller w USA, który już zekranizowano.


ThomasNelson @ GodTube - Robert Whitlow, The List

Księgarnia…

…Allegro.pl

Plantatorzy z Południa w obliczu przegranej w wojnie secesyjnej zakładają tajne stowarzyszenie dla ratowania swoich interesów. Półtora wieku później Renny Jacobson, początkujący prawnik, dowiaduje się o nagłej śmierci swojego ojca. Okazuje się, że ojciec przeznaczył w testamencie cały majątek na cele dobroczynne, pozostawiając swemu jedynemu synowi tylko złotą monetę i udziały w spółce Przymierze Listy Południowej Karoliny, o której nikt nie słyszał.

Kiedy Renny poznaje członków Listy i dowiaduje się, jak oszałamiająca jest wartość udziałów ojca, szybko odzyskuje nadzieję na odmianę życia. Nie rozumie tylko, dlaczego Jo, kobieta, którą właśnie poznał, a która jest mu coraz bliższa, nie podziela jego optymizmu. Renny odkrywa ponadnaturalną moc 140-letniego przymierza, która stała się źródłem niewyobrażalnego zła. Chce ją mieć dla siebie. Gdy jednak wydarzenia przybierają dramatyczny obrót dla niego i Jo, postanawia zmierzyć się z prawdą o Liście. Usidleni oboje przez moc Listy, mogą jedynie liczyć na cud…

Robert Whitlow jest najlepiej sprzedającym się autorem prawniczych thrillerów na Południu w USA i laureatem prestiżowej Nagrody Christy w kategorii współczesnej fikcji. Jest absolwentem Uniwersytetu Furmana, wyróżnionym też przez Szkołę Prawa Uniwersytetu Georgii, gdzie pracował w dziale rewizji prawa w Georgii. Nadal jest cenionym prawnikiem. Mieszka z żoną, Kathy, i czwórką dzieci w Północnej Karolinie.

Link:
:: Robert Whitlow - oficjalna strona autora
:: Film: The List - strona oficjalna filmu
:: Film: The List - Wikipedia
:: Film: ListMovie - Myspace.com

:: Wydawnictwo Inny Świat

Komentarze

Dodaj komentarz: