Upadek Lucyfera; Wendy Alec

10.04.2008 
Kategoria: Alec Wendy, Inny Świat, #en, zwiastun, książka


CookePictures @ YouTube - zwiastun książki (1)

Księgarnia…

…Allegro.pl

:: Książka: Upadek Lucyfera (The Fall of Lucifer); Wendy Alec; Wyd. Inny Świat (2007).
:: Wideo: zwiastun książki. Poniżej inna wersja zwiastuna

Powieść fantasy, motywy biblijne
Trzech archaniołów… Trzech braci… Jeden zdrajca

Upadek Lucyfera to pierwsza część Kronik Braci, ukazująca zupełnie nowe spojrzenie nie tylko na upadek Lucyfera, ale i na stworzenie wszechświata. Stanowi świetne połączenie fantasy z faktami z Biblii, realistyczne i bardzo działające na wyobraźnię. Jest przyjemną lekturą, która jednocześnie ukazuje tajemnice tak potężne, że potrafią odmienić życie. Można ją śmiało polecić fanom fantastyki, miłośnikom C.S. Lewisa czy J.R.R. Tolkiena.


CookePictures @ YouTube - zwiastun książki (2)

Księgarnia…

…Allegro.pl

Jest to powieść fantasy o wielkich wojownikach, dumie, zwątpieniu, potężnej miłości i zdradzie. Wendy Alec, opisując niesamowite krajobrazy Pierwszych Niebios i kreując postacie anielskich bohaterów, sięga początków odwiecznej walki dobra ze złem. To historia, która przybywa do nas sprzed wieków, porywa, bawi opisami codziennej beztroski i przeraża okrucieństwami wojny, toczącej się pomiędzy trzema archaniołami, a w której stawką jesteśmy my – rasa ludzi.

Tak opowiedzianej historii nikt jeszcze nie słyszał!

Upadek Lucyfera był początkowo sztuką teatralną wystawianą w Wielkiej Brytanii. Jej popularność zachęciła autorkę do napisania powieści.

Wendy Alec urodziła się w Londynie, w Anglii. Jest chrześcijańską pisarką wywodzącą się ze środowiska artystycznego i świata mediów. Pełni funkcję dyrektora artystycznego w znanej stacji telewizyjnej, którą założyła wraz z mężem.

Linki:
:: Rory & Wendy Alec, strona oficjalna
:: Wendy Alec, blog autorki książki
:: Chronicles of Brothers - strona oficjalna
:: Chronicles of Brothers - Myspace.com

:: Wydawnictwo Inny Świat

Komentarze

Komentarze (4) do Upadek Lucyfera; Wendy Alec

 1. Pilzner :: 14.09.2008 , 12:58

  po prostu genialna książka warta przeczytania! kupiłem od razu po wyjściu! bardzo polecam i mam nadzieję, że w najbliższym czasie wyjdzie druga część pt. “Mesjasz” :)

 2. Lka :: 01.07.2009 , 11:40

  ksiazka super, czekam na druga czesc ale termin wydania jest caly czas przekladany. Z tego co sie orientuje juz trzeci raz. Mam nadzieje, ze informacja o wydaniu jesienia 2009 jest prawdziwa.

 3. Jagoda :: 13.09.2009 , 22:20

  Jestem po prostu zachwycona. Tą książkę czyta się na wdechu. Sama marzylam o stworzeniu czegoś podobnego, jednak to co stworzyła Pani Alec jest niesamowite. Gratuluję prowadzenia.

 4. Jagoda :: 13.09.2009 , 22:22

  Czy ktos może udzielić mi informacji kiedy zostanie wydana 2-ga część?

Dodaj komentarz: