Rosja bez złudzeń; Wojciech Grzelak

21.04.2008 
Kategoria: Grzelak Wojciech, 3S Media, wywiad, książka, autor


najwyzszyczas @ Viddler

Księgarnia…

…Allegro.pl

:: Rosja bez złudzeń. Uroki demokracji suwerennej; Wojciech Grzelak; Wydawnictwo 3S Media (2008).
:: Wojciech Grzelak, autor książki w rozmowie (29.02.2008) z Tomaszem Sommerem (Najwyższy Czas!) mówi o przyszłości Rosji po wyborach prezydenckich. Czy Putinowi udało się zgromadzić 40 miliardów dolarów? Czy odchodzący wódz naszego wschodniego sąsiada usunie się w cień czy z tylnego fotela dalej będzie pociągał za sznurki? Czy następca Putina jest liberałem?…

Rosja zaczyna znowu grozić. Ale czym jest tak na prawdę dzisiaj szara Rosja? Odpowiedź daje w swojej najnowszej książce Wojciech Grzelak, który chciał w Rosji osiąść na stale, ale ostecznie sie rozmyślił. Przeczytaj jeśli chcesz wiedziec dlaczego!

Wojciech Grzelak (ur. 1961) od 2001 roku mieszka na na Ałtaju (środek Azji), gdzie umacnia rozmaite więzi pomiędzy Polską i Syberią. Podróżuje samochodem po całej Rosji, obracjąc się w różnych środowiskach. Książka stanowi zapis życia w tej nieznanej w Polsce krainie. Książka zawiera dodatkowo liczne fotografie z wypraw autora książki.

Linki:

:: Wydawnictwo 3S Media

Komentarze

Komentarze (1) do Rosja bez złudzeń; Wojciech Grzelak

  1. Andrzej Olender :: 07.12.2011 , 05:53

    Widze ze Wojtek nie ma zludzen co do rzeczywistosci rosyjskiej. Czy istnieje cos takiego jak imigracja do Rosji? Czas musi zrobic swoje. Pare pokolen zabierze na zmiany w rosyjkich zachowaniach. Jak wszedzie. Wojtek jest odwaznym czlowiekiem.

Dodaj komentarz: