Coaching, czyli restauracja osobowości; Maciej Bennewicz

15.10.2008 
Kategoria: Bennewicz Maciej, Gruner + Jahr, książka, autor


Księgarnia…

…Aukcje

:: Coaching czyli restauracja osobowości; Maciej Bennewicz; Wyd. G+J Gruner+Jahr Polska (17.10.2008).
:: Maciej Bennewicz, autor książki.

Masz wszystko co potrzebne, by skutecznie działać, ale czasem nie wiesz, jak z tego skorzystać. Zawsze dokonujesz najlepszych dostępnych ci wyborów, jednak nie zawsze zdajesz sobie z tego sprawę. Potrzebne ci jedynie wsparcie w realizowaniu celów, w wyzwoleniu sił twórczych, rozwijaniu talentów, które posiadasz. Potrzebna ci nowa perspektywa widzenia.

UWAGA! Nie czytaj jej za kierownicą ani w wannie! Zawiera transowy tekst oraz szokujące metafory. Usuwa wszelkie bariery w drodze do sukcesu już w trakcie czytania. Zanim skończysz ją czytać w twoim życiu nastąpią nieodwracalne zmiany. Jeśli tak się nie stanie, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Książka Coaching, czyli restauracja osobowości w przystępny sposób udziela odpowiedzi na pytanie, czym jest coaching i w jakich sytuacjach bywa przydatny, a nawet niezastąpiony. Za każdym rozwiązanym na stronach książki problemem stoi coachingowa technika i ćwiczenie, a wszystko to w historiach z życia wziętych i niezwykłych opowieściach z morałem.

To opowieść o przemianie, rozwoju, poszukiwaniach.
To opowieść o celach, dylematach i potrzebach.
To klucz do każdego celu, który przed sobą postawimy.

Coaching, czyli restauracja osobowości
Macieja Bennewicza skierowana jest do osób zainteresowanych coachingiem i NLP, do coachów, kadry menedżerskiej, studentów oraz do tych wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia na wszystkich jego poziomach.

Maciej Bennewicz

Z wykształcenia socjolog. Menedżer, trener. Twórca Ośrodka Rozwoju Psychologicznego “Persona”. Współtwórca i prowadzący cykl programów edukacyjnych dla młodzieży w TVP (1997-99 r.). Psychoterapeuta indywidualnych i grupowy. Prowadził zajęcia i warsztaty w SWPS psychologii społecznej i psychoterapii, treningi interpersonalne i motywacyjne na Wydziale Psychologii UW, a także warsztaty z autoprezentacji i efektywności zawodowej na UW. Obecnie dyrektor rozwoju w firmie Norman Benett Group.
Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w branży szkoleń skierowanych do businessu. Supervisor zespołu trenerskiego. Lider i wykładowca Norman Benett Academy - Polskiej Szkoły Coachów. Master Coach International Coaching Community. Doświadczony coach indywidualny i grupowy. Master NLP. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z dziedzin: Coaching i Mentoring, Kreatywność i Twórczość, Umiejętności Menedżerskich, Autoprezentacji i Wystąpień Publicznych, Budowania Zespołów, Kontaktu z Klientami, Komunikacji, Zarządzania Czasem. Jako trener zrealizował osobiście ponad 1000 dni szkoleniowych prowadzonych metodą warsztatową. Realizował i koordynował projekty businessowe między innymi dla Novartis, Ceramika Paradyż, Siemens, Ernst & Young, PZU, ING, NIK.

Linki:
:: Coaching.Focus.pl - strona książki
:: Coaching - Wikipedia (pl)
:: Wydawnictwo G+J Gruner+Jahr Polska

Komentarze

Komentarze (4) do Coaching, czyli restauracja osobowości; Maciej Bennewicz

 1. Paweł Kaczmarczyk :: 16.10.2008 , 13:42

  Nie mogę sie doczekać ciepłego jeszcze egzemplarza i liczę na dedykację oczywiści.

 2. aleksandra :: 16.10.2008 , 19:54

  Bardzo cieszę się tą książką!uwielbiam zastosowany tutaj język transu, poszczególne zdania niosą duży ładunek, wymagają skupienia, jednakże nie odbieram ich jako “ciężkie”. I tyle okazji do praktykowania dzięki “krok-po-kroku” opisanym technikom!

 3. celina :: 29.12.2008 , 22:26

  od niedawna czytam i jest świetna może nie jest prosta bo trzeba się skupić ale zmusza do myślenia i przynajmniej mi dodaje energii i chęci do działania :)

 4. ewa :: 25.01.2009 , 17:10

  podroz najpierw dziwna troche przeladowano potem jakby wiecej wskazowek i drogowskazow zanurzenie chce czytac jeszcze raz a potem 3

Dodaj komentarz: