Templariusz strażnik Graala; Michael P. Spradlin

20.11.2008 
Kategoria: deaf, AWM, Spradlin Michael P., #de, #en, książka, zwiastun, autor


Księgarnia…

…Aukcje

:: Templariusz strażnik Graala; (The Youngest Templar); Michael P. Spradlin; AWM - Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Zapowiedź: 27.11.2008.
:: Niemiecki zwiastun książki. Poniżej polska prezentacja książki oraz wywiad z Michaelem P. Spradlinem, autorem książki


Młody giermek zakonu templariuszy, którego pochodzenie skrywa tajemnica, a przyszłość wydaje się wielką niewiadomą, znużony wojną łucznik królewski powracający do rodzinnego Sherwood oraz śmiertelnie niebezpieczny asasyński wojownik, który okazuje się… dziewczyną.

Połączył ich przypadek… a może przeznaczenie? Ścigani przez Saracenów, rabusiów, przekupnych rycerzy i tajnych agentów Ryszarda Lwie Serce zmierzają ku bezpiecznym brzegom Anglii. Czy trójce przyjaciół uda się ocalić najcenniejszą relikwię chrześcijańskiego świata, świętego Graala?

AUTOR

Michael P. Spradlin jest autorem kilkunastu książek dla dzieci i młodzieży. Dorastał w małym miasteczku w stanie Michigan, położonym niedaleko granicy z Indianą. Od najmłodszych lat uwielbiał czytać. Obłożony książkami, w wyobraźni widział siebie jako bohatera wielkich bitew, w wolnym czasie oddając się ulubionej rozrywce, jaką był dla niego przemyt petard przez granicę z Ohio. Dzięki temu udało mu się, zapewne w jednej z wyimaginowanych bitew, wysadzić w powietrze swoją kolekcję plastikowych żołnierzyków i pudełek po zapałkach.

W nielicznych, wolnych od pisania chwilach, lubi czytać, podróżować i spędzać czas z rodziną. Oczywiście, wyrzucając sobie, że nie pisze. Mieszka w Michigan z żoną Kelly, synem Michaelem, córką Rachel i dwoma psotnymi psiakami, które wabią się Willow i Apollo.

RECENZJE

Powieść przygodowa w najlepszym wydaniu! Wraz z czytelnikami z niecierpliwością czekam na następną część trylogii. Tristan to bohater, którego nie sposób zapomnieć. — Meg Cabot, autorka Liceum Avalon oraz serii Pośredniczka i Pamiętnik Księżniczki.

Doskonała mieszanka urokliwego fantasy, suspensu i historycznego kryminału. Usiądź wygodnie, najlepiej w miękkim, głębokim fotelu, w cieple trzaskającego w kominku ognia i pozwól, by ta cudowna książka przeniosła Cię do innego świata. Lektura obowiązkowa dla miłośników powieści przygodowej! — James Rollins, autor Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki, książki z listy bestsellerów “New York Timesa”.

Linki:
:: Michael P. Spradlin - strona autora (en)
:: Michael P. Spradlin - Myspace.com (en)
:: Książka: Templariusz strażnik Graala - strona książki (pl)
:: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski

Komentarze

Dodaj komentarz: