Jak mierzyć zwrot z inwestycji w reklamę; Vittorio Bonori, Giorgio Tassinari

16.12.2008 
Kategoria: Bonori Vittorio, Tassinari Giorgio, Agora, reklama, spotkanie, książka


Księgarnia…

…Aukcje

:: Jak mierzyć zwrot z inwestycji w reklamę. 10 reguł skutecznej kampanii reklamowej (Come misurare il ritorno della pubblicità. Le 10 regole per realizzareuna campagna pubblicitaria di successo); Vittorio Bonori, Giorgio Tassinari; Agora & ZenithOptimedia Poland (2008)
:: Premiera książki, relacja z Warsaw ROI Conference, Brief.pl.


Jak zrealizować skuteczną kampanię reklamową i podzielić nakłady inwestycyjne pomiędzy poszczególne kanały komunikacji? Jak zbudować emocjonalny związek między marką a konsumentem? Jak za projektować i kontrolować kampanię reklamową? I wreszcie, jak zoptymalizować zwrot z inwestycji reklamowej (Return On Investment, czyli ROI)?

W epoce komunikacji zintegrowanej, gdzie obok środków masowego przekazu funkcjonują media cyfrowe i interaktywne oraz niekonwencjonalne kanały komunikacji, należy wskazać reklamodawcom spójną ścieżkę strategiczną, która pozwoli im stworzyć wartościowe relacje z konsumentem.

Książka Jak mierzyć zwrot z inwestycji w reklamę to podręcznik strategii komunikacji, który oferuje czytelnikowi dziesięć zasad realizacji skutecznych projektów reklamowych. Jest pierwszą tak kompleksową pozycją w naszym kraju.

Książka jest skierowana do tych wszystkich osób, które są odpowiedzialne za marketing i reklamę w swoich firmach, ale tak że pracowników domów mediowych, agencji kreatywnych, agencji interaktywnych, firm, które zajmują się sprzedażą po wierzchni reklamowych oraz firm będących właścicielami mediów. Zainspiruje ona również do przemyśleń studentów zajmujących się komunikacją i reklamą.

(Jakub Potrzebowski - CEO ZenithOptimedia Group Poland)

.

Vittorio Bonari to Chief Operating Officer w ZenithOptimedia Group - międzynarodowej agencji mediowej należącej do grupy Publicis Groupe SA. Po ukończeniu Wydziału Statystyki i Ekonomii na Uniwersytecie w Bolonii rozpoczął ścieżkę kariery w Londynie, gdzie zajmował się badaniami i analizą rynku, a następnie piastował różne funkcje w ramach grup Interpublic oraz Publicis.
Wykłada na wielu włoskich uniwersytetach.

Linki:
:: ZenithOptimedia
:: Agora

Komentarze

Dodaj komentarz: